Alternatywa dla WordPress

0
1656

WordPress jest najprostszym i najpopularniejszym sposobem na założenie własnej strony internetowej lub bloga. Dlatego pozycjonowanie stron cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala przyciągnąć większą liczbę osób na stronę lub blog. Ponad 34% wszystkich stron internetowych jest obsługiwana właśnie przez WordPressa.

Typy WordPress

Wyróżniamy dwa typy WordPressa:

  • WordPress.org: bezpłatne oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym. Musisz go zainstalować na własnym serwerze. Dzięki temu strona będzie w 100% Twoja. Warto wtedy zadbać o pozycjonowanie wordpress. Dobrym rozwiązaniem będzie też reklama adwords Warszawa.
  • WordPress.com: oparty jest na tym samym oprogramowaniu, co WordPress.org. Jest prosty w użyciu. Decydując się na takie rozwiązanie, musisz się liczyć z mniejszą elastycznością. Jeśli zależy Ci na bardziej rozbudowanych funkcjach, możesz wybrać płatny plan.

Każda opcja ma swoje zalety i wady. Decydując się na WordPress.org musisz myśleć o własnym hostingu i utrzymywaniu witryny. Oferuje jednak znacznie lepsze opcje dostosowywania. Możesz instalować różne wtyczki, używać niestandardowych motywów. Zyskujesz ogromną elastyczność i swobodę w działaniu. Możesz też zarabiać na takiej stronie. Jeśli chcesz zwiększyć jej współczynnik konwersji, pozycjonowanie wordpress to doskonałe rozwiązanie.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron (SEO) to optymalizacja strony pod wyszukiwarkę. Pozwala generować ruch z bezpłatnych (organicznych, naturalnych) wyników wyszukiwania.

W pakiecie oprócz pozycjonowania możemy jeszcze otrzymać inne usługi:

  • optymalizacja, prowadzenie strony pod kątem SEO
  • monitorowanie wielu fraz
  • reklama adwords Warszawa
  • link building
  • zakładanie stron zapleczowych
  • prowadzenie social media,
  • tworzenie treści przez profesjonalnego copywritera,
  • obsługa techniczna strony.

Przy ustalaniu strategii pozycjonowanie wordpress, specjaliści biorą pod uwagę aktualne trendy.

Jakie są zalety pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron i cennik ma wiele zalet. Przede wszystkim może poprawić ranking w wynikach wyszukiwania. Ułatwia osiągnięcie celów biznesowych, takich jak wzrost liczby potencjalnych klientów i sprzedaży. SEO jest bardziej zorientowane na klientów.

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie specjalistom?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z pozycjonowaniem, warto go zlecić profesjonalistom. Wiele osób uważa, że pozycjonowanie stron jest proste. Może takie być pod warunkiem, że skupiasz się na prostej frazie (długiej, wielowyrazowej) lub takiej, której prawie nikt nie szuka. Zlecając usługę specjalistom, możesz być pewny, że wybiorą odpowiednią frazę. Profesjonalna firma (np. Blumo) korzysta z odpowiednich metod działania. Dysponuje też dużym zapleczem. Dzięki temu oferuje link building na najwyższym poziomie.

Optymalizacja stron internetowych

Oprócz pozycjonowania, profesjonalna agencja SEO może też zaproponować inne usługi, takie jak reklama adwords warszawa i optymalizacja stron. Jeśli zlecisz takie usługi specjalistom, możesz skutecznie uniknąć kar i filtrów od Google. Agencja analizując stronę, bierze pod uwagę strukturę kodu, budowę serwisu, umieszczane treści i stosowane frazy oraz słowa kluczowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here