Bitcoin jako dodatkowy zarobek?

0
1937

Czy na Bitcoinie i innych kryptowalutach można zarobić? Czy jest to legalne? Jak wziąść udział w rewolucji kryptowalut bez ryzyka straty?

Dziś zapewne każdy z nas słyszał o Bitcoinie i kryptowalutach. Ale rodzi się pytanie – czy jest to dla mnie? Jak wiadomo kursy się dynamicznie zmieniają, inwestowanie jest bardzo ryzykowne, pomimo możliwości zarobienia dużych pieniędzy. Dlatego znaleźliśmy inną możliwość, dzięki której możemy zarobić już dziś na kryptowalutach bez żadnego ryzyka! Jest nim serwis BitBay Cash, który umożliwia nam zostanie dystrybutorem w systemie oferującym zakup bitcoin za gotówkę.

Nie wiąże się to dla nas z żadnym ryzykiem – zostajemy legalnym dystrybutorem voucherów, które nasz klient może wymienić w dowolnym momencie na kryptowalutę. Czego do tego potrzebujemy? Musimy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą i telefon pracujący w systemie Android lub iOS. Kolejny krok to prosta rejestraca, po której na naszą skrzynkę pocztową otrzymujemy prostą i czytelną umowę, bez żadnych gwiazdek i małego druku. Podpisujemy ją zdalnie – nie musimy jej drukować ani wysyłać pocztą – wystarczy zatwierdzić klikając link w mailu.  Następnie otrzymamy link do aktywacji naszego konta i ustalenia hasła. I to już od strony formalnej wszystko co musimy zrobić. Pozostaje nam pobrać aplikację na nasz telefon (Android lub iPhone) i czekać na pierwszych klientów, lub ich samodzielnie zdobyć. Nasz adres możemy bezpłatnie dodać do mapy dystrybutorów – dzięki temu każdy chętny do zakupu bitcoin za gotówkę może nas znaleźć. Sam przebieg wydania vouchera jest banalnie prosty – logujemy się do aplikacji, pobieramy od klienta gotówkę za jaką chce otrzymać voucher na zakup kryptowaluty, wpisujemy jego e-mail lub numer telefonu i to wszystko! Nasz klient na stronie www serwisu BitBay Cash samodzielnie wymieni otrzymany kod na kryptowalutę, a my otrzymamy z tego tytułu (wydania vouchera) ustalony procent. Na koniec miesiąca wystawiamy fakturę i nasza prowizja jest wysyłana na rachunek w banku. Jeśli chcemy bardziej rozwinąć biznes możemy opcjonalnie do naszej aplikacji dokupić drukarkę bluetooth, która umożliwia wydruk voucherów lub terminal pos, który zastąpi nam telefon i drukarkę. System oferuje również możliwość budowy własnej sieci dystrybutorów – możemy w nim zakładać konta dla swoich pracowników lub innych dystrybutorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here