Czy warto sprzedawać chemię z Europy Zachodniej w Polsce?

0
1126
Woman with teenage girl are choosing goods in chemistry rows in supermarket.

Wśród najwyżej ocenianych produktów chemii gospodarczej znajdziemy przede wszystkim środki czystości produkowane w krajach Europy Zachodniej. Czy sprzedawanie tych artykułów we własnym sklepie nam się opłaci? Tłumaczymy poniżej!

Chemia zachodnioeuropejska – jakie to produkty?

W ofertach producentów chemii gospodarczej pochodzących z Europy Zachodniej znajdziemy naprawdę wiele środków. Wśród nich są takie marki jak:

  • Vizir, Persil, Ariel, Lenor, Softlan, Dash (środki piorące);
  • WC Meister, Cif, Buzzy, Herr Klee, GlanzMeister (środki czystości);
  • Fairy, Finish, Dreft (środki do zmywarek);
  • Felce Azzurra, Glade, Freeze Breeze (odświeżacze powietrza).

To dobrze znane nam marki, a z ich produktów korzystamy wielu z nas korzysta na co dzień. Warto jednak zaznaczyć, że skład środków chemii gospodarczej różni się w zależności od tego, na jaki rynek ma trafić – najlepsze formuły znajdziemy w produktach przeznaczony na rynek zachodni.

Sprawdź, jakie niemieckie środki czystości warto sprzedawać w swoim sklepie: https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-niemiecka-hurtownia

Dlaczego chemia gospodarcza z Europy Zachodniej jest taka dobra?

Być może wiele osób wciąż zastanawia się, skąd bierze się fenomen chemii zachodnioeuropejskiej. To przede wszystkim zasługa pracy specjalistów, którzy za pomocą zaawansowanych, nowoczesnych technologii są w stanie wytwarzać innowacyjne produkty. W ten sposób powstają środki czystości dedykowane usuwaniu konkretnych zabrudzeń, o naszych ulubionych zapachach, aplikatorach i konsystencjach. Dzięki skoncentrowanym formułom zachodnioeuropejskie środki czystości są dużo bardziej skuteczne, przez to sprzątanie dzięki nim będzie naprawdę proste i szybkie. Wśród wielu różnych specyfików bez trudu znajdziemy produkty, które odpowiedzą na nasze potrzeby. 

Jak dotrzeć do zachodnioeuropejskich produktów?

Szukając najwygodniejszego sposobu na dotarcie do chemii gospodarczej z Europy Zachodniej, dobrze będzie zwrócić uwagę na dystrybutora i hurtownika. Korzystanie z usług specjalistów w tym zakresie będzie najlepszym wyjściem. Dzięki doświadczeniu dystrybutorów w przedstawianej nam ofercie znajdują się jedynie dokładnie wyselekcjonowane produkty. To wszystko dlatego, że są oni dobrze obeznani zarówno z rynkiem zachodnim, jak i polskim. Dobrze wiedzą, jakie środki przyjęły się na Zachodzie i po które produkty najczęściej sięgają Niemcy, Francuzi czy Anglicy. Orientują się też w potrzebach i wymaganiach polskiego konsumenta – sprowadzane środki czystości (na przykład te oferowane przez EDG: https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/srodki-czystosci) są zatem dobrane dokładnie do oczekiwań naszych przyszłych klientów. 

EDG – przykład dystrybutora i hurtownika

Europe Distribution Group (EDG) specjalizuje się w sprowadzaniu chemii gospodarczej z Europy Zachodniej. W ich ofercie znajdziemy zarówno dobrze znane nam produkty (jednak ze znacznie skuteczniejszymi składami), jak i środki, o których być może wcześniej nie wiedzieliśmy. Ogromnym ułatwieniem dla właściciela sklepu jest możliwość składania zamówień przez platformę internetową – w szybki sposób możemy uzupełnić asortyment naszego sklepu. Co więcej, nie musimy martwić się o transport i magazynowanie, ponieważ produkty zostaną nam dostarczone. Poza chemią gospodarczą możemy sprowadzić do naszego sklepu także inne artykuły, między innymi kosmetyki i środki do dezynfekcji. 

Dlaczego warto sprzedawać zachodnioeuropejską chemię gospodarczą?

Jest wiele powodów, dla których dobrze jest zdecydować się na sprzedaż tych produktów w swoim sklepie. Przede wszystkim zyskamy wielu klientów – przyjdą do nas ci, którzy już znają te produkty, oraz ci, którzy jeszcze ich nie próbowali. Ze sprzedaży stacjonarnej skorzystają osoby, które nie mają możliwości złożenia zamówień online. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na sprzedawanie innych produktów z Europy Zachodniej, nasi klienci będą opuszczać nasz sklep z koszykami pełnymi ich ulubionych artykułów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here