Daj odpocząć swoim pracownikom – w fotelu z masażem

0
3207

Pracodawca, który oferuje swoim podwładnym fotele do masażu i pokój relaksu, będzie doskonałym przykładem nowoczesnego modelu prowadzenia przedsiębiorstwa. Zapewnianie pracownikom dobrych warunków pracy to obecnie popularna forma motywacji, by każdemu zależało na zatrudnieniu w danej firmie.

Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, czy chcecie zainwestować w pokój relaksu do swojego biura, warto zapoznać się z ofertą foteli masujących. Nie musicie od razu kupować całego wyposażenia mini SPA, czy chociażby automatów do gier – wystarczy niewielki element, na którym każdy zregeneruje nerwy i siły do podejmowania kolejnych wyzwań.

Fotele masujące – podstawowe czy prestiżowe?

Załóżmy hipotetycznie, że postanowiliście już stworzyć takie pomieszczenie i szukacie produktu, który będzie zadowalający dla wszystkich. Oczywiście pojawia się kwestia ceny i designu, gdyż chcemy mieć eleganckie i nowoczesne biuro, które będzie imponować zarówno pracownikom, jak i potencjalnym klientom oraz wspólnikom.

Z listy potencjalnych konstrukcji, można od razu wyrzucić standardowe fotele do masażu znane z centrów handlowych.

Luksusowe fotele do masażu w niskiej cenie?

Massaggio Piccolo może być interesującą pozycją. Jest:

  • tani (poniżej 3 tysięcy złotych),
  • elegancki (połączenie brązowej ekologicznej skóry i czarnych wykończeń),
  • charakteryzuje się wysoką jakością,
  • najlepszymi materiałami,
  • wieloma wygodnymi funkcjami.

Jego kompaktowe rozmiary mogą być jednak problemem w kwestii dopasowania komponentów do otoczenia. Ciężko również będzie z nich korzystać osobom wysokim, dlatego warto rozważyć pozostałe propozycje.

 Fotele masujące do biura

Massaggio Piccolo dodatkowo masuje uda dmuchanymi poduszkami i pośladki za pomocą funkcji SL-Sharp. Nie dysponuje jednak programem wspierającym regenerację mięśni dolnych, czyli łydek. To one zazwyczaj są najbardziej obolałe – zarówno podczas całego dnia siedzenia, jak i stania lub chodzenia. Warto więc zwrócić uwagę na Massaggio Bello 2.

Co średnia półka ma do zaoferowania?

Oprócz samego połączenia Bluetooth można cieszyć się już ogrzewaniem i możliwością rozluźnienia się razem z programami Zero Gravity lub rozciągającymi.

Ile trzeba wydać pieniędzy, by cieszyć się ciepłem w zimowe wieczory? Zaledwie 4970 zł, ponieważ już Massaggio Bello oferuje funkcję grzania tapicerki. Nie posiada on jednak wbudowanych głośników.

Warto wspomnieć o tym, że Massaggio Bello zapewnia aż 7 programów masażu, 5 technik i 3 szerokości. Ciekawą funkcjonalnością jest skaner linii kręgosłupa, który pozwala dopasować rolki do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Massaggio Conveniente w pewnym sensie to już inna półka produktowa. Fotel masujący gwarantuje 5 programów automatycznych, tyle samo technik i dwa programy indywidualne. Dodatkowo został wyposażony w poduszki masujące barki, ramiona i stopy.

 Fotele do masażu w biurze

Fotele masujące dla wymagających – najdroższe propozycje

Uderzając od razu z grubego kalibru, przejdźmy do modelu Massaggio Stravagante. Inwestując prawie 18 tysięcy złotych, można oczekiwać naprawdę imponujących funkcjonalności. Model został wyposażony w funkcję Zero Gravity, program rozciągający, masaż 3D, ogrzewanie, moduł Bluetooth z wejściem słuchawkowym, 68 powietrznych poduszek masujących, funkcję sterowania za pomocą aplikacji mobilnej lub pilota i wiele więcej!

Każdy powinien zapoznać się z jego specyfikacjami i parametrami, by samodzielnie ocenić, czy wart jest on swojej ceny. Według nas zasługuje na miano prestiżowego fotela masującego!

Podsumowanie

Jak widać, najdroższe nie zawsze oznacza najlepsze i czasem, żeby inwestycja była satysfakcjonująca, należy sięgnąć po produkty ze średniej półki. Nawet jeśli posiadacie budżet i możliwości, koniecznie sprawdźcie propozycje takich foteli do masażu jak Massaggio Bello, Bello 2, Piccolo, Conveniente itp.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here