Daj odpocząć swoim pracownikom – w fotelu z masażem

0
4586

Pracodawca, który oferuje swoim podwładnym fotele do masażu i pokój relaksu, będzie doskonałym przykładem nowoczesnego modelu prowadzenia przedsiębiorstwa. Zapewnianie pracownikom dobrych warunków pracy to obecnie popularna forma motywacji, by każdemu zależało na zatrudnieniu w danej firmie.

Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, czy chcecie zainwestować w pokój relaksu do swojego biura, warto zapoznać się z ofertą foteli masujących. Nie musicie od razu kupować całego wyposażenia mini SPA, czy chociażby automatów do gier – wystarczy niewielki element, na którym każdy zregeneruje nerwy i siły do podejmowania kolejnych wyzwań.

Fotele masujące – podstawowe czy prestiżowe?

Załóżmy hipotetycznie, że postanowiliście już stworzyć takie pomieszczenie i szukacie produktu, który będzie zadowalający dla wszystkich. Oczywiście pojawia się kwestia ceny i designu, gdyż chcemy mieć eleganckie i nowoczesne biuro, które będzie imponować zarówno pracownikom, jak i potencjalnym klientom oraz wspólnikom.

Z listy potencjalnych konstrukcji, można od razu wyrzucić standardowe fotele do masażu znane z centrów handlowych.

Luksusowe fotele do masażu w niskiej cenie?

Massaggio Piccolo może być interesującą pozycją. Jest:

  • tani (poniżej 3 tysięcy złotych),
  • elegancki (połączenie brązowej ekologicznej skóry i czarnych wykończeń),
  • charakteryzuje się wysoką jakością,
  • najlepszymi materiałami,
  • wieloma wygodnymi funkcjami.

Jego kompaktowe rozmiary mogą być jednak problemem w kwestii dopasowania komponentów do otoczenia. Ciężko również będzie z nich korzystać osobom wysokim, dlatego warto rozważyć pozostałe propozycje.

 Fotele masujące do biura

Massaggio Piccolo dodatkowo masuje uda dmuchanymi poduszkami i pośladki za pomocą funkcji SL-Sharp. Nie dysponuje jednak programem wspierającym regenerację mięśni dolnych, czyli łydek. To one zazwyczaj są najbardziej obolałe – zarówno podczas całego dnia siedzenia, jak i stania lub chodzenia. Warto więc zwrócić uwagę na Massaggio Bello 2.

Co średnia półka ma do zaoferowania?

Oprócz samego połączenia Bluetooth można cieszyć się już ogrzewaniem i możliwością rozluźnienia się razem z programami Zero Gravity lub rozciągającymi.

Ile trzeba wydać pieniędzy, by cieszyć się ciepłem w zimowe wieczory? Zaledwie 4970 zł, ponieważ już Massaggio Bello oferuje funkcję grzania tapicerki. Nie posiada on jednak wbudowanych głośników.

Warto wspomnieć o tym, że Massaggio Bello zapewnia aż 7 programów masażu, 5 technik i 3 szerokości. Ciekawą funkcjonalnością jest skaner linii kręgosłupa, który pozwala dopasować rolki do indywidualnych potrzeb użytkownika. Warto jednak sprawdzić również ranking masażerów antycellulitowych, które na pewno pomogą pozbyć się „pomarańczowej skórki”.

Massaggio Conveniente w pewnym sensie to już inna półka produktowa. Fotel masujący gwarantuje 5 programów automatycznych, tyle samo technik i dwa programy indywidualne. Dodatkowo został wyposażony w poduszki masujące barki, ramiona i stopy.

 Fotele do masażu w biurze

Fotele masujące dla wymagających – najdroższe propozycje

Uderzając od razu z grubego kalibru, przejdźmy do modelu Massaggio Stravagante. Inwestując prawie 18 tysięcy złotych, można oczekiwać naprawdę imponujących funkcjonalności. Model został wyposażony w funkcję Zero Gravity, program rozciągający, masaż 3D, ogrzewanie, moduł Bluetooth z wejściem słuchawkowym, 68 powietrznych poduszek masujących, funkcję sterowania za pomocą aplikacji mobilnej lub pilota i wiele więcej!

Każdy powinien zapoznać się z jego specyfikacjami i parametrami, by samodzielnie ocenić, czy wart jest on swojej ceny. Według nas zasługuje na miano prestiżowego fotela masującego!

Podsumowanie

Jak widać, najdroższe nie zawsze oznacza najlepsze i czasem, żeby inwestycja była satysfakcjonująca, należy sięgnąć po produkty ze średniej półki. Nawet jeśli posiadacie budżet i możliwości, koniecznie sprawdźcie propozycje takich foteli do masażu jak Massaggio Bello, Bello 2, Piccolo, Conveniente itp.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here