Dedykowane rozwiązania prawne i informatyczne

0
1433

Kancelaria Semper Paratus Legal House LLP to miejsce skupiające ekspertów z zakresu międzynarodowej rachunkowości. Oferujemy dedykowane rozwiązania prawne i informatyczne, w tym wygodny system fakturujący CRM, na potrzeby wystawiania faktur, księgowania kosztów i prowadzenia rozliczeń. Nasi prawnicy zajmują się też między innymi kwestiami rejestracji spółki w Wielkiej Brytanii czy optymalizacją podatkową.

Rejestracja spółki w Anglii

Proces rejestracji spółki w Anglii nie jest tak skomplikowany jak w Polsce, co sprawia, że coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się zarejestrować swoją działalność gospodarczą właśnie na terenie Wielkiej Brytanii. Takie rozwiązanie ma jednak znacznie więcej zalet. To nie tylko sposób na założenie firmy szybko i bez zbędnych formalności, ale też możliwość łatwiejszego prowadzenia spółki w przyszłości czy wysoki poziom komunikacji elektronicznej z urzędami i administracją, który ułatwia sprawne prowadzenie działalności. Spółka w Anglii to również sposobność skorzystania z wielu ulg podatkowych, wyższa kwota wolna od podatku czy minimalna ilość wymogów sprawozdawczości podatkowej, co w połączeniu z korzystną umową o unikaniu podwójnego opodatkowania z Polską stwarza początkującym przedsiębiorcom świetne podstawy do rozwijania swojej działalności. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy pomoc przy zakładaniu firmy w Anglii – zarówno przy wypełnianiu wszelkich formularzy, jak i podczas rejestracji firmy czy dokonywania innych czynności związanych z rozpoczęciem działalności. Pomagamy naszym klientom dopasować najbardziej optymalne rozwiązania zgodne z aktualnym stanem prawnym, jednocześnie współgrające z profilem działalności przedsiębiorstwa.

Ochrona majątku

W naszej kancelarii Semper Paratus Legal House LLP zajmujemy się także udzielaniem pomocy prawnej osobom fizycznym oraz osobom prawnym. Pomagamy prowadzić działania tak, by zmniejszyć czy całkowicie wyeliminować negatywne skutki rozliczenia podatkowego firm czy rozwiązać spory z organami państwa dotyczące między innymi rozliczeń z podatków, darowizn oraz umowy sprzedaży. Wiemy, jak ważne jest zabezpieczenie majątku, by uniknąć uruchomienia machiny urzędniczej mającej na celu ściągnięcie określonych należności bez właściwego potwierdzenia zasadności tych czynności. Ochrona podatkowa w naszej kancelarii to przede wszystkim wdrażanie korzystnych narzędzi takich jak właściwe konstrukcje prawne z podmiotami zarejestrowanymi na terenie UK, zastosowanie konwencji o unikaniu podwójnego opodatkowania czy stosowanie ustawodawstwa europejskiego jako nadrzędnego nad normami krajowymi. Swoją ofertę kierujemy także do osób trzecich, które nie są bezpośrednio związane z podatnikiem, jednak jego zobowiązanie ma wpływ na ich sytuację. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest powołanie się na skargę pauliańską pozwalającą traktować zobowiązanie tak, jakby nie wywierało skutków wobec osoby trzeciej.

Optymalizacja podatkowa

Osoby fizyczne, jak i osoby prawne prowadzące działalność gospodarczą, często szukają sposobów na obniżenie podatków. O ile takie czynności dokonywane są w granicach prawa, można je uznać za w pełni legalne i bezpieczne. Optymalizacja podatkowa to bowiem nie uchylanie się od płacenia zobowiązań, ale stosowanie norm prawnych tak, by uzyskać jak najlepsze warunki opodatkowania. W naszej kancelarii zapewniamy możliwość optymalizacji podatkowej i gwarantujemy pełną anonimowość właścicieli zdeponowanych środków. Ze świadczonych przez nas usług mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, drobni przedsiębiorcy, jak i wielkie korporacje. Znajdujemy rozwiązania dopasowane do aktualnego stanu prawnego, a jednocześnie najbardziej optymalne dla danego przedsiębiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here