Huddly – mała kamera wideokonferencyjna o wielkich możliwościach

0
1506

Systemy wideokonferencyjne, niezależnie czy dla małych firm, czy dla wielkich międzynarodowych korporacji, są bardzo ważnym elementem, który usprawnia pracę i znacznie ułatwia komunikację. Ciągły rozwój technologii z zakresu tele i wideokonferencji przynosi nam tak niewiarygodne urządzenia jak kamera wideokonferencyjna Huddly, która szybko została urządzeniem “must have” w każdym Huddle Space.

Huddle Space – mała przestrzeń, duże korzyści dla Twojej firmy

Huddle Space, czy inaczej mówiąc Huddle room, to znacznie bardziej funkcjonalna alternatywa do dużych tradycyjnych sal konferencyjnych, które przyzwyczailiśmy się widzieć w biurach różnych przedsiębiorstw. Główną różnicą między huddle room i salą konferencyjną jest jej rozmiar. Huddle roomy są znacznie mniejsze i przeważnie mieszczą do sześciu lub siedmiu osób. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to zbyt mała przestrzeń dla przeprowadzenia spotkania, wideokonferencji czy prezentacji, ale nie ma nic bardziej mylnego. Mała przestrzeń huddle room’u pozwala zoptymalizować nie tylko zużycie przestrzeni biurowej ale także ograniczyć ilość osób na takim spotkaniu.

Ze względu na to, że główną cechą huddle room’u jest jego bardzo mały rozmiar, wybór właściwego wyposażenia gra dużą rolę. W ofercie takich znanych producentów jak Poly, którzy się specjalizują na kompleksowych rozwiązaniach w zakresie systemów tele- i wideokonferencyjnych, można znaleźć rozwiązania, które są specjalnie przygotowane do huddle room’ów.

Zobacz Huddle Space: https://www.visioncube.pl/huddlespace/ 

Kamery wideokonferencyjne norweskiej marki Huddly

Przy wyposażeniu małych gabinetów w systemy wideokonferencyjne, a w szczególności podczas wyboru właściwej kamery wideokonferencyjnej, powstaje wiele komplikacji związanych ze zbyt małą powierzchnią pomieszczenia. Właśnie z myślą o huddle space powstała niepowtarzalna w swojej funkcjonalności mała kamera wideokonferencyjna marki Huddly.

Huddly, to małe urządzenie o niewiarygodnie dużych możliwościach wideokonferencyjnych. Kamera wideokonferencyjna Huddly jest uniwersalna w swojej budowie i może być podpięta do każdego komputera czy laptopa za pomocą złącza USB. Choć wymiary kamerki i są małe, to jej funkcjonalność w żadnym stopniu nie ustępuje kamerom wideokonferencyjnym dla dużych sal.

Huddly, to norweskiej produkcji kamera wideokonferencyjna z kątem widzenia aż 150 stopni, która nie tylko dobrze się spisuje w pomieszczeniach z trudnym oświetleniem, ale również posiada wbudowany mikrofon. Kamera wideokonferencyjna Huddly, to mała stylowa kamerka o wielkich możliwościach technologicznych.

Projektując Huddle room bardzo ważne są szczegóły, dlatego wykonanie projektu oraz dobór sprzętu i oprogramowania dla Twojego Huddle Space warto zlecić fachowcom. Liderem na polskim rynku w branży rozwiązań dla wideokonferencyjnych jest firma VisionCube, która obecnie jest jedynym w Polsce Złotym Partnerem marki Huddly.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here