IBCS Poland Service – pełne wsparcie dla biznesu!

0
863

O tym, że współczesny biznes bazuje na nowoczesnych technologiach, wszyscy wiemy. Ciągły rozwój w tym zakresie pozwala na sprawne zorganizowanie pracy i zachowanie konkurencyjności, co jest kluczowym elementem sukcesu przedsiębiorstwa. Nie jest to jednak coś oczywistego i z reguły do jego sprawnego funkcjonowania niezbędne jest zastosowanie odpowiednich systemów informatycznych i zaplecza technologicznego. Istnieją jednak firmy, które zajmują się tego typu wdrożeniami kompleksowo i skutecznie. A IBCS Poland zalicza się do jednych z najlepszych!

IBCS Poland – czym się zajmuje?

Jak sama firma określa, zajmuje się ona dostawą nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu optymalizacji procesów logistycznych i dystrybucji. Pod tym określeniem kryje się niezwykle szeroki wachlarz usług i produktów, do których należy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie oraz wdrożenia IT zorientowane na usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstw z różnego rodzaju branż – od transportu i logistyki począwszy, poprzez branże handlowe i produkcyjne, na sektorze publicznym i hotelarstwie skończywszy.

IBCS Poland posiada ugruntowaną pozycję na rynku, wynikającą z 20 lat doświadczenia i ponad 1000 udanych wdrożeń. Przy czym na uwagę zasługuje zarówno olbrzymie zaplecze kompetencyjne, jak i współprace z gigantami technologicznymi takimi jak: Zebra Technologies, Sato, Extreme Networks czy Datalogic. Co ważne, firma jest częścią IBCS Group – organizacji o międzynarodowym zasięgu, co pozwala na prężny rozwój polskiej komórki oparty na wymianie doświadczeń pomiędzy ekspertami z różnych krajów.

 naprawa drukarek etykiet

IBCS Service – naprawa drukarek etykiet

Jednym z istotnych obszarów działalności IBCS Poland jest produkcja etykiet oraz dystrybucja i serwis urządzeń dedykowanych do ich drukowania. Firma oferuje zarówno naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, jak i okresowe przeglądy techniczne obejmujące urządzenia różnych producentów. Przy czym warto wiedzieć, że naprawa drukarek etykiet realizowana jest zarówno w zakresie pomocy technicznej, jak i serwisu urządzenia. Wystarczy dokonać zgłoszenia za pośrednictwem portalu technicznego IBCS Poland, do którego należy się wcześniej zarejestrować.

Firma oferuje swoje usługi także w bardziej kompleksowej formie, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów, w postaci umów serwisowych SLA oraz kontraktów serwisowych. W takich sytuacjach wszystkie zgłoszone awarie traktowane są priorytetowo.

Wypożyczalnia sprzętu

Kiedy mamy do czynienia z koniecznością serwisu ważnego dla działania firmy urządzenia, jakim bez wątpienia jest naprawa drukarki etykiet, warto rozważyć jego zastępstwo na czas usuwania usterki. W tym przypadku IBCS Poland również okazuje pełne wsparcie, ponieważ firma prowadzi wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu zastępczego, który pozwoli zachować ciągłość produkcji w czasie naprawy.

W wypożyczenie sprzętu wliczona jest fachowa pomoc techniczna, która pozwala na szybkie wdrożenie w obsługę nowego urządzenia, jeśli różni się ono w jakiś sposób od poprzedniego. Dzięki temu korzystając z serwisu firmy, otrzymujemy w pełni kompleksową usługę, która pozwala zachować ciągłość procesów, a tym samym umożliwia sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here