Integracja w parku trampolin – nowy pomysł na imprezy firmowe!

1
499

Parki trampolin zapraszają nie tylko dzieci i rodziny. To również popularne miejsce do urządzania imprez integracyjnych dla pracowników!

Nie tylko spotkania w barach, restauracjach czy przy ogniskach – obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się te imprezy integracyjne dla firm, które kładą nacisk na aktywne spędzanie czasu. W ten nurt świetnie wpisują się imprezy na trampolinach, które dzisiaj dostępne są w wielu miastach w Polsce, w tym w Warszawie.

Dlaczego warto urządzić imprezę firmową na trampolinach?

W parkach trampolin na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. To nie tylko sale wypełnione trampolinami, które zachęcają do skakania, ale również inne propozycje, na przykład ścianki wspinaczkowe, tory przeszkód, akcesoria to akrobacji, baseny z piankami czy popularne gry jak twister.

Ze względu na doskonałą rozrywkę, jaką zapewniają parki trampolin, stały się one popularne również wśród firm, które często organizują w nich imprezy firmowe Warszawa jest jednym z miast, gdzie można z nich skorzystać.

Najważniejszym atutem imprez na trampolinach jest dobra zabawa, jaką zapewniają. Wraz z nią można również osiągnąć kapitalne efekty integracji. Takie imprezy integracyjne dla firm pozwalają wtedy na zaktywizowanie pracowników, zapewnienie im wysokiej dawki adrenaliny. W ten sposób pracownicy mogą lepiej się poznać, poznać swoje mocne strony, a przez to lepiej ze sobą współpracować.

Wiele parków trampolin oferuje również scenariusze imprez na trampolinach, dzięki którym można uzyskać lepsze wyniki. Scenariusze polegają wtedy na współpracy oraz na rywalizacji pomiędzy pracownikami podzielonymi na grupy.

Imprezy na trampolinach – gdzie są organizowane?

Gdy chodzi o imprezy firmowe Warszawa to jedno z miast, gdzie można je urządzić. To tam imprezy na trampolinach zaczęły być organizowane po raz pierwszy i skorzystało z nich już wiele firm.

Obecnie imprezy integracyjne w Warszawie organizuje kilka parków trampolin, które mogą zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę w ramach ich urządzenia. Usługi w tym zakresie świadczy między innymi airo.fun – popularny park trampolin działający w Warszawie, który oferuje kompleksową obsługę dla klientów biznesowych.

Adresy parków można znaleźć w internecie razem z ich ofertami oraz opiniami na ich temat, by wybrać najlepszy.

Kiedy warto zdecydować się na urządzenie imprezy integracyjnej w parku trampolin?

Takie imprezy na trampolinach na pewno będą dobrym wyborem dla młodszych zespołów, ponieważ to właśnie wtedy aktywne imprezy udają się najlepiej. W przeciwnym przypadku taka impreza może nie okazać się dobrym pomysłem.

Pod względem liczby osób imprezy integracyjne dla firm mogą być dobre zarówno dla mniejszych, jak i większych grup. Wtedy organizator może przygotować scenariusz imprezy tak, aby była on dopasowany do liczby uczestników.

Atutem imprez jest również możliwość organizowania ich przez cały rok. Wobec tego aura nie ma wpływu na to, czy impreza będzie udana, dlatego nie trzeba obawiać się, że deszcz czy chłód ją zepsują.

Jak przebiegają imprezy integracyjne na trampolinach?

Impreza integracyjna na trampolinach najczęściej obejmuje wynajęcie salki oraz wejście na salę. Dodatkowo może oba włączać opiekę instruktora oraz wspomniane wcześniej scenariusze, które pozwalają firmom na uzyskanie lepszych wyników integracji.

Parki trampolin mogą też zaoferować dodatkowe usługi, między innymi w ramach cateringu, który dostarczany jest na salę, dlatego pracownicy mogą w przerwie pomiędzy integracją poświęcić czas na przekąszenie czegoś smacznego. Wybrane parki mają też własne zaplecze gastronomiczne jak kawiarnie, bary, gdzie na miejscu można wypić kawę, zjeść deser lub lunch, w tym park airo.fun.

Gdy chodzi o imprezy integracyjne Warszawa pozwala na zorganizowanie ich z kompleksowym wsparciem. Więcej informacji można znaleźć na należących do nich stronach internetowych.

Wobec tego imprezy na trampolinach mogą być świetnym pomysłem dla firm, które chcą uzyskać jeszcze lepsze efekty integracji pracowników. Dobra zabawa na trampolinach gwarantuje świetną rozrywkę i pomaga w zbudowaniu silnego zespołu.

1 KOMENTARZ

  1. Zastanawialismy się ostatnio nad odpowiednim miejscem na organizację integracji. Wybraliśmy park trampolin – do końca nie wiedzieliśmy czy się pracownikom w firmie spodoba, bo wiedziała o wyjściu jedynie garstka osób (innym powiedzieliśmy po prostu ze trzeba przyszykować wygodne oraz luźne ubrania).

    Okazało się to dobrym pomysłem. Pod koniec roku zrobimy powtórkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here