Jak rozwiązać umowę o internet lub telewizję kablową Vectra?

2
32573
Jak rozwiązać umowę o internet lub telewizję kablową Vectra?

Niezależnie od tego jaką ofertę telewizji kablowej, telefonu internetu się posiada, czasami może zajść potrzeba jej rozwiązania. Oferta firmy Vectra jest bardzo szeroka i bardzo wiele osób z niej korzysta. Dlatego też warto wiedzieć w jaki sposób można wypowiedzieć umowę z tą firmą. Sporej ilości osób może się ta wiedza przydać.

Forma pisemna

Oczywiście trzeba pamiętać, że wypowiedzenie umowy może nastąpić tylko i wyłącznie w formie pisemnej. Każdego abonenta obowiązuje jednomiesięczny okres wypowiedzenia, którego bieg zaczyna się z pierwszym dniem miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało złożone wypowiedzenie.

Elementy, które musi zawierać wypowiedzenie

Najważniejszą kwestią jest to, aby wypowiedzenie było złożone w formie pisemnej i zawierać kilka najważniejszych elementów. W przypadku rozwiązania umowy z firmą Vectra trzeba ując na wypowiedzeniu imię i nazwisko abonenta, jego numer, usługi jakie użytkownik pragnie wypowiedzieć oraz oczywiście własnoręczny podpis abonenta bądź też podpis elektroniczny jeśli się taki posiada.

Gdzie dostarczyć wypowiedzenie

Sposobów na dostarczenie wypowiedzenia do firmy Vectra jest kilka. Można to zrobić wysyłając pismo na tradycyjny adres w Gdyni, decydując się na przesłanie faksu pod odpowiedni numer, drogą mailową na adres kontaktowy Vectry jak również odwiedzając stacjonarny punkt obsługi klienta.

Vectra S.A.
Aleja Zwycięstwa 253,
81-525 Gdynia

Potwierdzenie

Składając pismo w dowolnym punkcie obsługi Vectry od razu otrzymamy potwierdzenie złożenia wypowiedzenia. Jest to nam potrzebne w razie wątpliwości czy też problemów z wypowiedzeniem umowy. Jeżeli jednak korzysta się z tradycyjnego listu do dostarczenia wypowiedzenia do siedziby firmy w Gdyni to trzeba pamiętać, aby wysyłać je listem poleconym, aby mieć potwierdzenie nadania. Dodatkowo po otrzymaniu pisma przez firmę powinniśmy otrzymać potwierdzenie jego przyjęcia czy to listownie czy też w formie elektronicznej na podany adres mailowy. Zabezpiecza to w pełni nasze interesy.

Samo wykonanie wypowiedzenia nie jest takie skomplikowane jakby się mogło wydawać. Trzeba tylko pamiętać o poprawnym przygotowaniu wypowiedzenia bądź też skorzystaniu ze wzoru. Cała procedura nikomu nie powinna sprawić większych problemów.

Wzór wypowiedzenia o internet lub telewizję kablową Vectra

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here