Jaki jest najlepszy program do zarządzania zleceniami?

0
472

Sprawna obsługa zleceń może zadecydować o tym, czy dana firma poradzi sobie na rynku. Jak sprostać temu zadaniu? Warto skorzystać z oprogramowania do zarządzania zleceniami. Które rozwiązanie będzie najodpowiedniejsze?

Wsparcie przy planowaniu

Aplikacja zajmująca się obsługą zleceń przydaje się już na etapie planowania prac. W FaciliTime wielkim wsparciem jest inteligentny asystent planowania, z którym przygotowanie grafiku zadań trwa znacznie krócej i łatwiej jest znaleźć odpowiednie zasoby do wybranego zlecenia. Aplikacja uwzględnia takie czynniki jak lokalizacja ludzi oraz pojazdów, kompetencje pracowników, wymagane narzędzia, dostępne terminy, stawki, cennik dodatkowych usług.

Korzystając z takiego oprogramowania można bardzo szybko zareagować na bieżące potrzeby i przekazywać informacje w czasie rzeczywistym – to nie tylko bardzo ułatwia pracę wszystkim osobom, ale też zmniejsza koszty i pozytywnie wpływa na produktywność każdego zespołu. Program umożliwia tworzenie własnych szablonów oraz schematów wiadomości, dzięki czemu również te niestandardowe zadania da się sprawnie zrealizować zgodnie z oczekiwaniami klienta.

 

Pełna kontrola nad działalnością firmy

Nieważne, jak wiele zleceń obsługuje firma. Jeśli nie będzie można na bieżąco kontrolować przebiegu prac, rośnie ryzyko błędów, opóźnień, dublowania obowiązków czy kłopotów z komunikacją. W aplikacji do zarządzania firmą postęp w realizacji zleceń jest aktualizowany w czasie rzeczywistym, widać więc, czy wszystko idzie zgodnie z planem, a w razie konieczności można błyskawicznie zareagować na zaistniałe trudności.

Program umożliwia tworzenie wygodnych i przejrzystych kategorii, wysyła alerty i powiadomienia o zmianach, ułatwia komunikację zarówno z klientami, jak i podwykonawcami oraz dostawcami. Zgromadzone dane są odpowiednio archiwizowane i chronione zgodnie z przepisami RODO, bez problemu można też na ich podstawie przygotowywać raporty oraz analizy.

 

Aplikacja w wersji mobilnej

Mobilna aplikacja do obsługi zleceń pozwala utrzymywać stały kontakt z kierowcami i pracownikami terenowymi. Aplikację można pobrać na dowolne urządzenie mobilne, a jej przeglądanie podczas pracy w terenie jest wygodne, intuicyjne oraz bezpieczne. Mobilna aplikacja ma wiele przydatnych funkcji, na przykład dołączanie zdjęć do zleceń, przechwytywanie podpisów czy ustalanie trasy dla pojazdów, z uwzględnieniem aktualnych warunków na drodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here