POZNAJ KOSZT ZAKUPU SAMOCHODU BEZ SPOTKAŃ Z DORADCAMI

0
1346
POZNAJ KOSZT ZAKUPU SAMOCHODU BEZ SPOTKAŃ Z DORADCAMI

Zakup samochodu nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Nie wystarczy wybrać ładnego koloru czy interesującego wnętrza. Na auto składa się znacznie więcej. To osiągi, silnik, opinie innych kierowców o niezawodności pojazdu… i oczywiście koszty. Jeśli nie dysponujemy wystarczającą gotówką, możemy zdecydować się na kredyt lub leasing. Jest jeden problem… wizyty w każdej z tych instytucji. Czy można poznać ofertę banku lub firmy leasingowej bez odwiedzin w oddziale?

Gdy odwiedzimy bank lub inną instytucję, która może pomóc nam w zakupie wymarzonego samochodu, napotykamy na jeden problem. Doradcy zazwyczaj chcą kuć żelazo póki gorące i od razu podpisywać umowy, zobowiązania. Jeśli potrzebujemy czasu do namysłu, po kilku dniach mogą pojawić się telefony. Niestety, poza wizytą osobistą lub wykonaniem telefonu do banku lub firmy leasingowej, nie ma innej możliwości, aby poznać indywidualnie dopasowaną do swoich możliwości ofertę. Możemy jednak zorientować się na jak mniej więcej wysokie opłaty musimy się przygotować. Do tego służy internetowy kalkulator rat leasingowych.

Takie narzędzie pozwoli nam bez zobowiązań, w zaciszu domowym poznać orientacyjną wysokość raty kredytu na auto lub leasingu. Kalkulator leasingu samochodu dostępny jest na wielu stronach www. Dobrze jest jednak wybrać taki, który umożliwi nam zestawienie wysokości kosztów bankowych z tymi leasingowymi. Taką opcję umożliwia, np. firma CLS. Na stronie internetowej znajdziemy niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie, które sprawia, że w kilka minut poznamy orientacyjną wysokość przyszłych opłat. Należy jednak pamiętać, że taka kalkulacja leasingu pozbawiona jest szczegółowych danych i nie uwzględnia kosztów ubezpieczenia AC i OC.

Korzystanie z takiego kalkulatora nie wymaga ani specjalnej wiedzy, ani umiejętności. Najpierw musimy wybrać typ samochodu. Może być to auto osobowe, ciężarowe, maszyna budowlana, rolnicza czy przemysłowa. Później należy wpisać jej wartość wyrażoną w kwotach netto oraz brutto. Pozostaje jedynie za pomocą suwaka ustalić wysokość pierwszej wpłaty, liczbę rat i po chwili system wyświetli orientacyjną wysokość raty w banku lub miesięczny koszt leasingu.

Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy z firmą leasingową, nie musimy dalej szukać. CLS posiada swoich przedstawicieli w całej Polsce. W zakładce kontakt wystarczy zostawić swój numer telefonu, a jeden z doświadczonych doradców zadzwoni do nas i przygotuje szczegółową ofertę, która obejmować będzie nasze potrzeby i możliwości finansowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here