Restauracja Powsin – miejsce na imprezę integracyjną

0
2870

Imprezy integracyjne przez ostatnie kilka lat są często organizowane przez wielkie korporacje oraz mniejsze przedsiębiorstwa. Mają na celu zmotywować i wynagrodzić pracowników, a także pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy. O czym warto pamiętać przy organizacji imprez integracyjnych?

  1. Rozrywki podczas imprez
  2. Miejsce spotkań integracyjnych

Rozrywki podczas imprez

Wyjazdy i imprezy integracyjne stanowią jedną z najpopularniejszych form budowania dobrych relacji między pracownikami oraz zarządem. Wzmacnianie relacji między członkami jednego zespołu przekłada się na późniejsze wyniki całej firmy. Moda na takie spotkania przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Główną zaletą imprez jest integracja pracowników, co wpływa na wspólne wykonywanie zadań. Tak zwany team building ma pomóc we wzajemnym motywowaniu się oraz budowaniu pozytywnej atmosfery. Podczas gier i zabaw zatrudnione osoby mogą nauczyć się nowych rzeczy, spróbować swoich sił w zupełnie innych niż do tej pory rolach. Obecnie dużą popularnością cieszą się gry terenowe, warsztaty taneczne lub gry na bębnach, pikniki, spływy kajakowe, wyjścia do escape roomów lub plac do paintballa. Warto także zorganizować taneczne imprezy tematyczne z konkursem na najlepsze przebranie. Niezależnie od tego, na jaki typ imprezy zdecyduje się dana firma, warto przemyśleć, jakie miejsce będzie najlepsze na duże spotkanie integracyjne.

Miejsce spotkań integracyjnych

Za organizację imprez najczęściej odpowiedzialny jest dział kadr. Dopinanie wszystkich szczegółów zaczyna się dużo wcześniej. W końcu trzeba wybrać odpowiednie miejsce, zapewnić rozbudowane menu oraz zastanowić się, jakie rozrywki zapewnić podwładnym. Restauracja Powsin (http://restauracjapowsin.pl/imprezy-integracyjne) to idealne miejsce na imprezy firmowe. Oferuje ona malowniczą scenerię, oraz przestrzeń do zorganizowania spotkania w plenerze nawet dla kilku tysięcy osób. Do dyspozycji organizatorów są ogród ze stołami oraz namiot. Każda impreza integracyjna to niepowtarzalny klimat i atmosfera, dlatego pracownicy restauracji Powsin kładą nacisk na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Restauracja położona jest 15 km od Warszawy. To zaciszne miejsce usytuowane jest blisko lasu, co sprzyja odpoczynkowi, jak również organizacji gier terenowych oraz wspólnych zabaw dla pracowników firmy. Imprezy integracyjne to także dobry sposób, by lepiej poznać partnerów biznesowych. Eleganckie wnętrza, spokój oraz przyjazna atmosfera sprzyjają zacieśnianiu relacji.Szeroki wybór dań w menu pozwoli zadowolić nawet najbardziej wybrednego smakosza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here