Rewelacyjna odzież dla lekarzy i personelu medycznego

0
1548
komplety_medyczne

Czasy, kiedy z personelem medycznym kojarzyły się nam wyłącznie białe fartuchy, odchodzą do lamusa. Kolory również leczą, dlatego współczesna odzież medyczna dostępna jest w bogatej gamie kolorystycznej. Jakie jeszcze cechy wyróżniają wysokiej jakości odzieżowe komplety medyczne?

Odzież medyczna – nie tylko na biało

Specjalistyczna odzież medyczna to zdecydowanie więcej niż białe fartuchy. Biorąc pod uwagę założenia jednej z najstarszych metod medycyny naturalnej – terapii kolorami, odzież medyczna może przyczyniać się nawet do poprawy stanu zdrowia pacjentów.
W jaki sposób?
Otóż nie od dziś wiadomo, że im lepsze samopoczucie pacjenta, tym efektywniejsze jest jego leczenie. Pobyt w szpitalu sam w sobie nikomu nie kojarzy się z przyjemnościami. Warto więc zadbać o to, by negatywnych wrażeń nie potęgowała wszechobecna surowa biel. Ubrania dla pielęgniarek w barwie energetycznej czerwieni, bądź kojącego błękitu? Dlaczego nie – kolorowa odzież medyczna to trend, który wciąż zdobywa u nas popularność. Wraz z nią rośnie grono zadowolonych klientów doskonale wyposażonego sklepu ze specjalistyczną medyczną – EXP ODZIEŻ MEDYCZNA.
Kolorowe komplety medyczne są dobrze przyjmowane szczególnie przez małych pacjentów, dla których lekarz i pielęgniarka ubrani kolorowo, kojarzą się zdecydowanie bardziej przyjaźnie.

Nie tylko bogata kolorystyka

Rewelacyjna, kolorowa odzież specjalistyczna dostępna w sklepie EXP ODZIEŻ MEDYCZNA, to nie tylko szeroki wybór barw. To również różne fasony. Zamawiając komplety medyczne dla konkretnej placówki, można wyróżnić kolorem i fasonem odzieży poszczególne specjalizacje. To zupełnie inny poziom nowoczesnej uniformizacji w placówkach medycznych.
Odzież ta, obok walorów estetycznych, posiada przede wszystkim nieocenione walory użytkowe. Jest wygodna, a tkaniny, z których została uszyta, zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Co niezwykle istotne w przypadku odzieży medycznej – jest ona łatwa w utrzymaniu czystości. Nie traci kolorów ani fasonu, a rodzaj użytych tkanin zapewnia schludny i estetyczny wygląd nawet bez uciążliwego, żmudnego prasowania.

Firma EXP ODZIEŻ MEDYCZNA to niezwykle starannie dopracowana oferta. Odzież produkcji własnej  to doskonałe tkaniny, dopracowane fasony i wykończenie idealne w każdym detalu. W każdym modelu specjalistycznych kompletów medycznych EXP widać wyraźnie, jak bardzo firmie zależy na zadowoleniu i pozytywnej opinii użytkowników. Cóż – projektanci EXP mają na uwadze fakt, że oni sami i ich rodziny również mogą kiedyś być pacjentami. Czyż nie przyjemniej będzie przebiegać rekonwalescencja, kiedy zaopiekuje się nimi personel medyczny w świetnie układającej się, kolorowej odzieży medycznej, zamiast niemodnego, białego worka?

Specjalistyczna odzież medyczna EXP, odważnie i zdecydowanie odmienia oblicze szpitali i przychodni. Jednocześnie poprawia komfort pracy personelu medycznego, a także pacjentów. Zimna, bezosobowa biel fartucha już nie jest oczywistością w polskich placówkach medycznych. Czas na zmianę – modną, wygodną i kolorową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here