Współpraca z kancelariami prawnymi w celu zabezpieczenia majątku

0
1238

Kiedy w roku 2017 został pobity rekord w zakresie otwierania nowych firm na terenie Anglii coraz więcej osób zaczęło rozważać korzyści jakie daje taki wybór. Dla mieszkających na stale w UK Polaków to przede wszystkim możliwość rozwoju zawodowego, zwłaszcza jeśli prowadzenie własnej działalności to od dawna rozważany przez nich temat. Co więcej, własna firma to też ochrona podatkowa, możliwość korzystania z ulg podatkowych, zabezpieczenie majątku i możliwość rozwijania swojego biznesu po wykonaniu takich czynności jak rejestracja spółki LTD lub spółki typu LLP.

Zakładanie spółki w Anglii a współpraca z dobrą kancelarią

Mimo obaw związanych z Brexitem wielu Polaków nadal decyduje się na założenie działalności w formie spółki na terenie Anglii. W świetle nachodzącego opuszczenia szeregów Unii przez UK można się, bowiem spodziewać nowej strefy wolnego rynku Unii. Spowoduje to, że w Anglii pojawią się nowe zasady prowadzenia działalności gospodarczej, w tym też spółek, bez konieczności spełniania regulacji unijnych. Dla polskich przedsiębiorców daje to nowe możliwości, takie jak ochrona majątku i ochrona podatkowa. Warto w tym zakresie nawiązać współpracę z kancelariami prawnymi.

Zalety korzystania z usług kancelarii prawnych

Świetnym przykładem jest Kancelaria prawno – podatkowa Semper Paratus. Do zalet współpracy Polaków mieszkających i pracujących na terenie UK ze kancelariami, takimi jak właśnie Kancelaria prawno – podatkowa Semper Paratus zalicza się przede wszystkim bezpieczeństwo powierzania swoich interesów profesjonalnej kancelarii. To również odpowiedzialność i profesjonalne wsparcie w momencie istotnym dla wielu spółek – tj. wówczas, kiedy dynamicznie zmieniają się warunki na rynku w Anglii. Powierzając swoją spółkę profesjonalistom można liczyć na wsparcie w każdej kwestii prawnej, która nas nurtuje.
Obecnie Wielka Brytania cieszy się rosnącą renomą jeśli chodzi o otwartość na nowe możliwości dla przedsiębiorców. Zakładanie spółek w tym kraju jest znane na całym świecie dzięki łatwości i korzyściom dla właścicieli przedsiębiorstw. Dzięki temu brytyjski system prawny został przejęty przez wiele innych krajów na świecie. Sprzyja temu zwłaszcza przyjazny system podatkowy, jak i ograniczona administracja i kontrola ze strony tzw. skarbówki. Podobne reguły obowiązują np. w przypadku Gibraltaru, który podlega pod UK. Brak strefy Schengen daje tam nowe możliwości dla przedsiębiorców, co wpływa na jego popularność. Jak założyć firmę w Anglii dowiemy się w Semper Paratus.

Profesjonalna pomoc w zakresie wspierania przedsiębiorców rejestrujących spółki na terenie UK

Private company limited (LTD) to polski odpowiednik spółek z z ograniczoną odpowiedzialnością, a z kolei Limited liability partnership (LLP) oznacza spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w formie partnerskiej. Każda z tych form prawnych jest korzystna dla właścicieli, a w jej obsłudze prawnej warto skorzystać z pomocy dobrej kancelarii, takiej jak Kancelaria prawno – podatkowa Semper Paratus. Daje to pewność, że każdy aspekt prawny będzie odpowiednio przeprowadzony, z korzyścią dla przedsiębiorcy i zgodnie z wymaganiami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here