Zalety internetowych giełd długów

0
928

Czy wiesz, że wielu przedsiębiorców ma problemy z wyegzekwowaniem spłaty swoich należności? Dla mniejszych przedsiębiorstw jest to ogromny problem, często nie do przeskoczenia. Bez względu na miesięczne przychody, trzeba opłacić rachunki, uregulować składki i wypłacić pensję zarówno pracownikom, jak i sobie.

Jeden nieterminowy kontrahent może ruszyć lawinę i narazić Twój biznes na straty. Co zrobić, jeśli kontrahent unika spłaty należności? Jak szybko odzyskać pieniądze? Jest na to sposób! Możemy Ci pomóc…

Czym są internetowe giełdy długów?

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o internetowych giełdach długów, to musisz je poznać. Pomogą Ci one rozprawić się z nierzetelnymi kontrahentami i szybko odzyskać pieniądze. W jaki sposób? Zarejestruj się na giełdzie długów, wystaw oferty sprzedaży przysługujących Ci należności i sprzedaj je. Jeśli sprzedasz dług, pieniądze odzyskasz niemal od razu. Bez oczekiwania na ruch dłużnika… Prawda, że proste? Nie trać czasu na upomnienia i nieefektywne pościgi. Internetowe giełdy długów rozwiążą problem za Ciebie.  

Dlaczego warto korzystać z internetowych giełd długów?  

Giełdy wierzytelności pomogą Ci odzyskać zaległe pieniądze i rozwiązać problemy z dłużnikami. Bez procesu sądowego. Czy potrzeba większej zachęty? Platformy skupiają wierzycieli i firmy, które skupują długi, ale co najważniejsze, może z nich korzystać każdy. Nawet Ty.

Różne platformy mają oczywiście swoje regulaminy i zasady korzystania z serwisu, na pewno jednak rejestracja i prowadzenie konta na giełdzie System3000 są całkowicie darmowe. Wystawianie długów na sprzedaż też nic nie kosztuje. Nie masz więc nic do stracenia – możesz tylko zyskać.

Sprzedaj dowolną ilość swoich należności, najważniejsze, aby były udokumentowane fakturą, umową, wyrokiem sądu, lub innym dokumentem potwierdzającym, że dług faktycznie istnieje. Z platformy System3000 korzystają nie tylko wierzyciele, ale też przedsiębiorcy, banki, leasingodawcy… gdyż ma ona jeszcze wiele innych zalet.

Zalety internetowych giełd długów:

1.Szybko odzyskasz pieniądze

Największą zaletą giełd wierzytelności jest oczywiście, możliwość szybkiego odzyskania pieniędzy. Jeśli upomnienia nic nie dają i nie wiadomo czy kiedykolwiek przyniosą efekty, a Ty nie możesz czekać w nieskończoność, to  takie platformy będą najlepszym rozwiązaniem. Mogą one pomóc w ciągu kilku dni. Dług sprzeda się być może taniej, niż wynika to z jego nominalnej wartości, ale jakie to ma znaczenie, jeśli pieniądze otrzymasz niemal od ręki? Jeśli brak pieniędzy uniemożliwia działanie Twojej firmy, giełda długów będzie wybawieniem.

2.Zaoszczędzisz czas i unikniesz procesów sądowych

Dzięki giełdzie wierzytelności zaoszczędzisz dużo czasu, energii i nerwów.  Ponaglenia dłużnika są często bezskuteczne i nie dają pewności, że kiedykolwiek przyniosą efekty… Procedury sądowe są czasochłonne, stresujące i mogą przekreślić relacje między przedsiębiorcami. Po co tracić czas i narażać się na stres, skoro można tego uniknąć? Sprzedaj dług, odzyskaj pieniądze i miej to z głowy.

3.Zmotywujesz dłużnika

Giełdy długów przynoszą czasem efekty, zanim w ogóle zdążysz wystawić ofertę sprzedaży. Bardzo często już samo poinformowanie dłużnika o swoim zamiarze, działa na niego motywująco. Wystawienie długu na sprzedaż skutkuje bowiem opublikowaniem danych w bazie dłużników, co niekorzystnie wpłynie na wizerunek przedsiębiorcy. Wielu z nich woli więc zakończyć sprawę póki czas, żeby uniknąć upublicznienia swoich danych.

4.Zweryfikujesz potencjalnego kontrahenta

Platforma System3000 to cenne źródło informacji i baza dłużników, która pozwala ocenić wiarygodność potencjalnego kontrahenta, zanim dojdzie do podpisania umowy. Mając dostęp do spisu dłużników, możesz szybko sprawdzić, czy widnieje w bazie nazwisko klienta. Jego upublicznione dane i adnotacja o długu, to dla Ciebie ostrzeżenie, że współpraca wiąże się z podwyższonym ryzykiem.

Możesz więc w porę uchronić się przed utratą płynności finansowej. Warto? Nie zwlekaj! Zarejestruj się na portalu → https://www.system3000.pl/ i odzyskaj swoje pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here