Program magazynowy. Sprawdzone i proste rozwiązanie!

0
837
Program magazynowy. Sprawdzone i proste rozwiązanie!

Przedsiębiorco szukasz łatwego w obsłudze programu fakturującego, który jednocześnie będzie programem magazynowym? Dobrze trafiłeś! Coraz bardziej powszechne są rozwiązania łączące kilka przydatnych do prowadzenia firmy modułów. Takie połączenie to chociażby znane wystawianie faktur oraz prowadzenie i kontrola stanów magazynowych.

Co posiada dobry program magazynowy?

Program, który pozwala na kontrolę magazynu, wyposażony w szybkie wystawianie faktur to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i uniwersalność. Czym jest zatem dobry program magazynowy? To przede wszystkim narzędzie służące firmie i osobom w niej pracujących. Dobry program magazynowy to zrozumiały interfejs pozwalający poznać w krótkim czasie podstawowe rozwiązania przez każdego jego nowego użytkownika. Program do wystawiania faktur z magazynem powinien dawać możliwość szybkiego generowania potrzebnych dokumentów nie tylko magazynowych.

Użytkownik bez trudu powinien w nim m.in.:

  • stworzyć potrzebne kartoteki towarów, klientów,
  • wygenerować zamówienia,
  • przygotować cennik czy oferty,
  • sprawdzić stan magazynowy,
  • przeprowadzić w kilka minut inwentaryzację,
  • przygotować komplet z dostępnych w magazynie towarów.

Który program do faktur jest sprawdzony?

Od kilka lat dostępny jest program magazynowy, który posiada wszystkie wymienione cechy i wyróżnia się ciekawymi funkcjami służącymi szybkiemu fakturowaniu. Mowa o programie do wystawiania faktur Faktura Small Business Handel. Program ten jest bardzo zrozumiały i wyposażony w wiele przydatnych modułów. Można w nim w prosty sposób wygenerować faktury w różnych walutach i językach, jak i JPK, kontrolować płatności czy wysyłać faktury e-mailem do kontrahenta. Wpływa to na oszczędność czasu i kosztów. Program Faktura Small Business Handel od Mega-Tech jest zintegrowany ze sklepem internetowym Shoper. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik pobiera zamówienia ze sklepu wprost do programu, co wpływa na szybsze wystawianie faktur. Dodatkowo program podlega ciągłym aktualizacją na skutek zmieniających się przepisów oraz propozycji ulepszeń składanych przez jego użytkowników.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad programem do wystawiania faktur z magazynem to przetestuj program Faktura Small Business Handel. Ten darmowy program do faktur (w wersji demo) pozwoli na poznanie wszystkich potrzebnych funkcji. Podejmij decyzję najlepszą dla swojej firmy i przekonaj się sam, że fakturowanie jest proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here