Gdzie wykorzystywane są komory zlewowe?

0
576

Komory zlewowe znajdują zastosowanie w wielu branżach oraz obiektach. Są chętnie używane z racji na swoje parametry oraz dużą odporność na różne temperatury i substancje. Produkowane są ze stali kwasoodpornej AISI 304 oraz dostępne są w wielu rozmiarach. Pozwala to na dopasowanie produktu względem potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Zastosowanie komór zlewowych

Wykorzystywane są w branży gastronomicznej, przemysłowej, obiektach usługowo-handlowych. Znajdziemy je w kuchniach, stołówkach, barach, firmach cateringowych, fabrykach, zakładach pracy i wielu innych miejscach. Przystosowane są do ciężkiej pracy, dlatego są pojemne, wytrzymałe oraz odporne na szkodliwe czynniki.

Wytrzymały materiał

Komory zlewowe do wspawania powinny spełniać szereg norm i standardów. Dlatego muszą być produkowane z materiałów wysokiej jakości. Do procesu produkcji komór zlewowych wykorzystuje się stal kwasoodporną AISI-304. Jest ona odporna na środki spożywcze, różne roztwory oraz dużą ilość substancji chemicznych. Zawartość chromu w stali zapewnia również, że komory są odporne na proces utleniania (korozja).

Zalety komór zlewowych

Komory zlewowe to produkty dostępne w wielu różnych konfiguracjach. Kupujący mają możliwość wyboru wymiarów komory, ale i również miejsca znajdowania się odpływu. Istnieje również możliwość wykonania otworu przelewowego. Takie możliwości modyfikacji pozwalają dopasować komorę według specyfikacji każdego użytkownika. Dobre dopasowanie komory do przestrzeni roboczej znacząco podnosi komfort użytkowania i efektywność pracy. 

Ciekawym rozwiązaniem jest specjalny rant ociekowy Schwallrand, który jest stosowany w niektórych komorach oraz zlewach. Produkty ze Schwallrandem pozwalają łatwiej utrzymywać czystość na blacie wokół komory oraz zapobiegają gromadzeniu się wody.

Skompletowanie całego zestawu

Komory zlewowe do wspawania, posiadające rant ociekowy Schwallrand oraz te bez niego, w interesujących Cię wymiarach odnajdziesz bez problemu u czołowego dostawcy. AiFO posiada w swojej ofercie komory zlewowe, zlewy gastronomiczne oraz wiele akcesoriów montażowych do zlewów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here